Bugun...


Öznur Çalık; Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. senesi olan 2023 hedeflerimize doğru kararlılıkla ilerlemekteyiz.
Ak Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yılında yayınladığı mesajda Türkiye'nin büyümesine engel olan iç ve dış güçlere karşı mücadelenin devam edeceğini dile getirdi.

Öznur Çalık; Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. senesi olan 2023 hedeflerimize doğru kararlılıkla ilerlemekteyiz.

Reklam

29 Ekim Cumhuriyetin kuruluşunun 95. yıl dönümünde kutlama mesajı yayınlayan Ak Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Öznur Çalık Cumhuriyetin Kuruluşunun 100. senesi olan 2023 hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemekte olduklarını dile getirdi. Milletvekili Öznur çalık mesajında " Bugün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95'inci yıldönümünü ve Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir heyecanla, gururla ve coşkuyla kutlamaktayız.  Ecdadımızdan aldığımız bu büyük miras ile Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. senesi olan 2023 hedeflerimize doğru kararlılıkla ilerlemekteyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'in liderliğinde Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini hedefleyen AK Parti olarak; tüm engelleme girişimlerine karşın yerli ve milli projelerimizi hızla inşa etmekte, bir bir milletimizin hizmetine sunmaktayız. 

Bugün de Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük projesi olan İstanbul Yeni Havalimanını hizmete açmaktayız. Bu dev yatırımın ülkemize, milletimize ve dünyaya hayırlı olmasını diliyorum. 

Biz, topraklarımızı düşmanlardan kurtarmak için tereddüt etmeden canlarını feda eden aziz şehitlerimize, gazilerimize, ecdadımıza karşı sorumluluklarımız olduğunu biliyoruz. 

Bu bilinç ve iradeyle ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetin 95. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, Aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum " dedi.
Kaynak: AHA - AKBABA HABER AJANSIYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 9 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI